Kontaktpersoner

 Marked og produkter
 
 

Market Director, North Europe Group
Per Kronil

Mobil +45 24 76 46 48
Direkte telefon +45 47 33 97 01
E-mail: per.kronil@roth-danmark.dk

 

Product Manager
Kim Steen Hansen

Mobil +45 40 10 93 26
Direkte telefon +45 47 33 97 03
E-mail: kim.hansen@roth-danmark.dk

 

Projektkoordinator
Bo Engell Christensen

Direkte telefon +45 47 33 97 06
E-mail: bo.christensen@roth-danmark.dk

 

Marketingansvarlig
Pia Rasmussen

Mobil +45 41 66 16 23
Direkte telefon +45 47 33 97 15
E-mail: pia.rasmussen@roth-danmark.dk

 Internt salg/teknisk support

 

 

Henrik Jacobsen

Direkte telefon +45 47 33 97 07
E-mail: henrik.jacobsen@roth-danmark.dk

 

Michael Saust


Direkte telefon +45 47 33 97 05
E-mail: michael.saust@roth-danmark.dk

Salgskonsulenter

 

 

Salgskonsulent
Jacob Mortensen

E-mail: jacob.mortensen@roth-danmark.dk

Distrikt:
Nordjylland


Salgskonsulent
Palle Madsen

E-mail: palle.madsen@roth-danmark.dk

Distrikt:
Midt- og Sønderjylland

 

Salgskonsulent
René Højen Pedersen

E-mail: rene.pedersen@roth-danmark.dk

Distrikt:
Nordsjælland, Storkøbenhavn og Bornholm

 

Key Account Manager
Ken Jakobsen
E-mail: ken.jakobsen@roth-danmark.dk

Distrikt:
Midt- og Sydsjælland

 

Key Account Manager
Glenn Bjerre Adsbøl
E-mail: glenn.adsboel@roth-danmark.dk

Distrikt:
Midt- og Østjylland